П`ятниця, 20.06.2025, 22:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Ціпцівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Початкові класи

Початкові класи

План-конспект уроку  з англійської мови

в 1 класі з теми:

«Іграшки.»

Вчитель: Полтавець Анна Олександрівна

Тема: Іграшки.

          Кольорові іграшки. Цифри.

Мета: повторити слова за темами «Іграшки», «Кольори». Практикувати вживання граматичної структури  «I have got…». Вивчити нові букви: Gg, Hh. Формувати комунікативну компетентність. Розвивати увагу і навички усного мовлення. Виховувати старанність, бережливе ставлення до іграшок.

Обладнання: flash-cards “ABC”, малюнки по темі «Іграшки», плакат «Кольори», відео запис кольори.

Хід уроку

  1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
  1. Привітання

T: Hello, everyone! I’m glad to see you!

P: Hello! We are glad to see you too!

T: How are you today? Come here and show us a picture with your mood.

( Учні виходять до дошки і обирають малюнок з смайликом, який показує настрій ).

P1: I am fine, thank you.

P2: I am so-so.

  1. Фонетична розминка

T: Repeat after me: [g]. I’ll say a word. You have to listen. If you’ll  hear this sound [g], clap your hands. Let’s try!

  1. Лексична розминка

Віршик: I see monkey

               I see dog

               I see mouse

               I see frog.

  1. Основна частина уроку
  1. Оголошення теми і мети уроку

T: Today we are going to review our lexical material and we’ll learn new letters. By the end of the lesson you’ll be able to name letter “Q” and letter “R”.

  1. Повторення кольорів
  1. Вправа “Guess the missing word”

(Вчитель розказує віршик про кольори, а учні називають пропущене слово – колір)

Пральний засіб фірми Tide

По-англійські буде … .(white)

Море, де стоїть Артек

По-англійськи буде … .(black)

Колір лісу і долин

По-англійськи буде … .(green)

Колір звірів і мишей

По-англійськи буде … .(grey)

А у тітоньки Белли

Улюблений колір … .(yellow)

Небо чисте я люблю

Його колір буде … .(blue)

А ведмідь на прізвисько Бравий

Колір вибрав собі … .(brown)

  1. Складання речень “It is …”
  2. Вправа “What colour is it?”
  3. Перегляд відео про кольори.
  1. Повторення назв іграшок
  1. T: Repeat after me: a doll, a car, a plane, a teddy-bear, a ball, a train.
  2. Складання речень “It is…” “I have got …”      
  3. Слухання пісеньки “Toys”

T: What toys did you hear in this song?

P1: a car

P2: a doll

  1. Гра “What is missing?”

(Учитель ховає іграшку, а учні повинні вгадати її, ставлячи питання, “Is it ….?”)

·        Фізкультхвилинка

(Пісенька-IF YOU HAPPY”)

4)    Вивчення нових букв Q q, R r(ДИВИМОСЯ НА КАРТКАХ, МАЛЮЄМО В ПОВІТРІ)

1.     Повторення вивчених букв

(Вчитель показує карточки з буквами, а учні по черзі називають їх )

2.     Показ і пояснення нових букв

3.     Хорове та індивідуальне повторення букв Q q, R r

4.     Вправа “Point and sing”

(Учні вказують на букви і співають пісеньку про них)

The Q says [kw], the Q says [kw]

Every letter makes a sound

And the Q says [kw]

5.     Прописування нових букв в зошиті

6.     ПЕРЕГЛЯД АВС SONG

III.             Заключна частина уроку

1.     Підсумок уроку

-         Які нові букви ми сьогодні вивчали?

-         Які назви іграшок ви знаєте? Назвіть їх англійською.

-         Що сподобалось на нашому уроці?

2.     Пісенька

T: let’s sing our “Good-bye song”

План-конспект уроку  з англійської мови

в 2 класі з теми:

«Природа.Світ тварин.»

Вчитель: Полтавець Анна Олександрівна

Тема: Свійські тварини. На фермі.

Мета:

  • практична: перевірити рівень засвоєння матеріалу з теми «Тварини»; застосовувати вивчене на практиці; розвивати монологічне та діалогічне мовлення, читання;
  • розвивальна: розвивати пам’ять, навички й уміння читання;
  • виховна: виховувати любов до тварин і природи.

Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, м’яч, відеоролик  Old Mc.Donald

Хід уроку

І. Організаційний момент

1. Привітання.

  • . Good morning pupils!
  • Good morning!
  • How are you today?

Pupil 1. I am fine. Thank you.

Pupil 2. I am happy so-so.

Pupil 3. I am happy.

  1. Sit down, please!

Do you like playing?

  • Yes!
  • Let’s  play together

2. Фонетична зарядка. Вчитель використовує картки.

  • t) not,hot,left

(h  )his, hat,hamster

(w) why, what

why do you cry, Willy?

why do you cry?

why, Willy?

why, Willy?

why, Willy, why?

  • . Повідомлення теми і мети уроку.

         Сьогодні ми знову поговоримо про тварин, про те, що вони вміють, а чого не вміють. Повторимо назви тварин та їхні кольори.

ІІІ. Закріплення та систематизація знань.

1. Робота у ланцюжку.

  • . Name the animals you know.
  • . A cat  (передаючи іграшку тваринку)
  • A dog.
  • A pig.

2. Гра «What animal says that

  1. Let’s play a game.
  2. What animal says «bow-wow»?
  3. It is a dog.
  4. What animal says «nuw-mew»?
  5. It is a cat.
  6. What animal says «moo-moo»?
  7. It is a cow.
  8. . What animal says «cock-a-doodle-doo»?
  9. It is a cock.
  10. .Welldone!

3. Конкурс на краще виразне читання віршів про тварин.

  1. Do you know poems about animals?
  2. Yes!

(Читання віршів)

  • Five little dogs»

Five little dogs

Are playing by the door.

One runs away

And now there are four.

  • My pet»

I’ve got a pet,

It is a cat

His name is Fred

I love my cat.

  • One, one, one»

One, one, one – little dogs run.

Two, two, two – cats see you.

Three, three, three – birds in a tree.

Four, four, four – rats on the floor.

  • A dog»

I have a little dog.

His name is Jack.

His head is white

And his ears a black.

  • The zoo»

I like going to the zoo,

To the zoo, to the zoo

Come with me to the zoo,

To the zoo, to the zoo.

  1. You are clever.
  2. . Робота по підручнику.

  1. . Тварини люблять людей, адже тварини наші друзі. Пропоную вам показати  нашим друзям, як ми вміємо читати ex.3p.90 (Учні читають вправу).

5. Молодці, але тварини живуть і у лісі.

  1. bear lives in the forest
  2. wolf lives in the forest
  3.   fox lives in the forest.

(Учні розповідають за малюнком).

  • .Нам ще треба встигнути відвідати тварин на фермі.

Let’s go to the farm.

А щоб бути сильними та допомагати на фермі, треба відпочити.

6. Фізкультхвилинка.

Let’s jump like a hare.

Let’s run like a wolf.

Let’s swim like a fish.

Let’s fly like a bird

Let’s say mew like a cat!

Well done, sit down!

7. Аудіювання.

Перегляд мультфільму.

         Мак Дональд має велику гарну ферму, на якій утримує велику кількість різноманітних тварин. Він запросив усіх нас на свою ферму, познайомитися з його тваринами.

Let’s watch/. (Мультфільм).

Old Mc.Donald had a farm.

8. Робота у парах.

  • .Старший Мак Дональд дуже любить фотографувати своїх домашніх улюбленців та має багато фотокарток. Одного разу миша прогризла всі фотокартки.

Давайте допоможемо фермеру зібрати фотокартки.

(Діти отримують на парти по одному конверту, в якому є розрізане на 6 частин зображення тварини).

9. Розвиток діалогічного мислення.

Після того, як учні склали частини, вчитель запитує у кожної пари:

-What is this?

  • This is a cow.
  • What colour is the cow?
  • It is white.
  • Do you like the cow?
  • Yes, I do/No, I don’t.
  • . Гра «English ball – Ukrainian ball».

Вчитель кидає м’яч, називає тварин, словосполучення українською мовою, учні називають англійською мовою.

A duck, a white duck, a cow, a snake, a long snake, a big elephant.

ІV. Підсумок  уроку.

  • Що сподобалось на уроці?
  • Що було важко запам’ятати?
  • Чому навчилися на уроці?

V. Домашнє завдання.

 Намалювати улюблену тваринку

План-конспект уроку  з англійської мови

в 3 класі з теми:

«Природа.Пори року.»

Вчитель: Полтавець Анна Олександрівна

  Тема: Моя улюблена пора року. My favorite season.

  Мета:  Повторити ЛО по темі «Пори року. Погода», продовжити знайомство 

               учнів з новою лексикою, ввести нові ЛО:

               best of all – найбільше, краще за  всіх, to sledge - кататися на санях,  a sledge

- сани, to ski – кататися на лижах, sometimes the weather is very changeable - 

  • погода іноді дуже  мінлива, відпрацювати їх вживання у мовленні;
  • автоматизувати навички мовлення з теми з опорою на зразки мовних

карток, удосконалити вміння складати речення з конкретними словами, та описувати малюнок; практикувати у ММ та ДМ, а також в аудіюванні, читанні, та письмі;

  • формувати фонетичну компетенцію;
  • розвивати логічне мислення, мовну здогадку;
  • створити доброзичливу атмосферу, виховувати естетичні смаки, працелюбність, надати кожному учню можливість проявити свій творчий потенціал, сприяти розвиткові інтересу учнів до мови, що вивчається.

     Обладнання:   малюнки до теми «Пори року», кросворд, схеми, картки із завданнями.

ХІД УРОКУ

I.  Introduction.

  1. Привітання. Greeting.

-  Good morning children! I am glad to see you at our lesson. Our today’s topic is “My favorite season.”.Such as winter.

  1. Brainstorming. Solving the crossword.

Уведення в іншомовну сферу . Кросворд.

     

      

S

P

R

I

N

G

  S

U

M

M

E

R

 

 

 

A

U

T

U

M

N

 

S

U

N

 

 

S

N

O

W

 

 

 

W

I

N

T

E

R

 

S

 

                   

1. It’s seasons comes after winter

There are many flowers and birds.

2. It’s seasons comes after spring

The weather is very hot.

3.  It’s seasons comes after summer. The children go to school.

4. It’s yellow, big and hot on the sky.

5. It’s white, light and cold on the ground.

6.  It’s seasons comes after autumn. The weather is very cold and snowy.   

 

Yes.

We are going to talk about months and read an interesting text.

  1. Фонетична зарядка. Phonetic drills.

Let’s try to pronounce English Sounds in a proper way. Mr. Tongue провітрює кімнату, а комарики тут як тут, дзвенять всюди: [ð], [ð], [ð] – this, that, those, weather, together. Потім Mr. Tongue зачиняє віконце, і комариків погано чути, тільки тихий непевний звук [q], [q], [q] - month, thick, thing, thanks.

    

 Play game “Echo”, repeat after me:

Рисунок1        Рисунок2             Копия image026            Рисунок012       Рисунок02  

Whether the weather is fine,                       

Whether the weather is not, 

Whether the weather is cold,

Whether the weather is hot.

Let’s be thankful together,

Whatever the weather,

Whether we like it or not.

Лексичний тренінг. Lexical drills.

-What day is it today?

- What month is it now?

- What season is it now?

- What are winter months? (Poem “Winter”)

- What season comes after winter? What are spring months? (Poem “Spring”)

- What season comes after spring? What are summer months? (Poem “Summer”)

- What season comes after summer? What are autumn months? (Poem “Autumn”)

   Look at the blackboard and match pictures with words:

- What is the weather like today?

- It’s a rainy day. It’s a windy day. It’s a hot sunny day. It’s a very cold frosty and snowy day.

II. The main part.  Основна частина.

    4. Speaking.

     I think we’ll have a pleasant lesson, because we are going to speak about seasons using new words, to read the text, to make up stories, to do exercises, to play.

Удосконалення навичок усного мовлення. Розповідь про місяці з опорою на власні малюнки .

   Answer my questions:

- My favourite season is …. because  I like to …   .

- What is your favourite season? Why?

(Розповіді за малюнком: Р1 → ← Р2, Р3, Р4, Р5, або Т → Рs)

   5.   Let’s have a rest!

- Stand up, please!

  • Hands up, hands down,
  • Hands on your hips,
  • Bend left, bend right,
  • 1, 2, 3, hop – hop,
  • 1, 2, 3, stop!         

  - Sit down, please! Thanks.

   7. Reading.

Seasons and weather

  There are four seasons in a year: winter, spring, summer and autumn. It is cold and windy in winter and it often snows. We can ski, skate and many active games out doors.

  In spring it is warm and sunny, but it rains sometimes. The trees are green and the weather is fine. It is nice to walk in the park and forests.

  In summer the days are long and the nights are short. It is sunny and hot. We can swim in the rivers, lakes and seas. The sky is blue and weather is always very fine!

  It often rains in autumn. There are many clouds in the sky. It is often windy and foggy in autumn. When it doesn’t rain we can go to the forest, pick mushrooms and have a picnic.

 

Writing.

- Let’s do the exercises. Look at the blackboard.

- Write the words into the right column: (запиши слова у вірну колонку)

A blue sky, June, summer dresses, frosty weather, December, green trees, snow, first flowers, rain, hot weather, yellow leaves, hats, March, winter holidays, sunny weather.

(winter, spring, summer, winter)

- Заповни пропуски на картках.( НО)

Let’s play game.

- When you hear a winter words, you’ll catch it by clapping your hands:

Sun, frost, white, shine, blue sky, snow, spring, birds, winter, hot, short days, December.

- You are very good pupils.

  8. Гра «Ланцюжок» . Playing game.

- Знайдіть у «ланцюжку» слова про зимові розваги дітей.

playsnowballsskateskisledgemakeasnowman

III. . Summery.  Підсумок уроку.

9. Завершення уроку, пояснення домашнього завдання.

  - Your homework for the next lessons is:

Ex. 5 p. 15

10. Оцінювання.

- Now let’s sum up. What did we do? You did you best. I’m satisfied with your work.

Your marks…

The lesson is over. See you on Monday.  At finally let’s sing a song “Seasons”. 

План-конспект уроку  з англійської мови

в 4 класі з теми:

«Природа і навколишнє середовище.

Планета Земля»

Вчитель: Полтавець Анна Олександрівна

Тема уроку: Планета Земля

Мета уроку:  ознайомити учнів із новими ЛО теми та географічними назвами деяких об’єктів; навчати монологічного мовлення;прищеплювати вміння аналізувати, думати, висловлювати свою точку зору;  розвивати комунікативні навички учнів, мовну здогадку, уяву; розвивати вміння працювати у парі, групі та самостійно; удосконалювати навички читання.

 виховувати культуру спілкування, зацікавленість у розширенні своїх знань про країну, мова якої вивчається; виховувати вміння працювати в групах.

Обладнання: підручник, тематичні картки до теми, відеозапис Five little monkeys”, Карта «Планета Земля», сигнальні картки.

Хід уроку

I INTRODUCTION. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

  1. Greeting. Привітання.

Т.Good morning, boys and girls!

Ps. Good morning, teacher!

T. I’m glad to see you!

Ps. We are glad to see you too!

T. Let’s begin our lesson.

Say me please, how are you?

Ps. Fine, thank you

2.Aim. Повідомлення теми і мети уроку.

Today we’ll speak about the planet we live on – The Earth. Also you will learn some grammar rules on how to ask questions with how many/how much. We’ll answer questions, read, and write. But firstly let’s revise the previous topic and check your homework.

3.Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.

  • Phonetic drill. Фонетична зарядка.

The teacher thought and thought and thought and no one knew the thought he thought.

Учитель читає скоромовку, а учні повторюють хором все  швидше і швидше.

  • Lexical drill. Лексична зарядка.

T: What day is today?

Ps: It is Monday today.

T: What date is it today?

Ps: It is the 30th of January.

T: What season is it now?

Ps: It is winter.

T:what month is it now?

Ps: It is January.

Учні читають вірш про пори року і пригадують назву кожної з них.

SEASONS

In spring the trees are green,

In autumn they are red and golden,

In summer the sun is bright,

In winter the snow is white.

But I can play and I can sing

In summer and winter,

In autumn and spring.

4.Checking home task. Актуалізація знань. Перевірка домашнього завдання.

Months of the year/Місяці:

January,

February,

March,

April,

 May,

June,

 July,

 August,

September,

 October,

November,

December.

  • Game “Name the season and its months”. Назви пори року  та їх місяці.

Spring: March, April, May;

Summer: June, July, August:

Autumn: September, October, November;

Winter: December, January, February.

  • Revision of dates. Повторення написання дат.

T: When is your birthday?

My birthday is on the first of May.

P1: My birthday …

P2: My birthday …

P3: My birthday …

II THE MAIN PART OF THE LESSON. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Reading. Читання.

  • Introduction of the new material. Подання нового матеріалу.

Учитель називає нові слова, а учні повторюють за ним.

The Earth

The Mediterranean Sea

The ocean

·        Vocabulary work. Словникова робота.(учні записують слова в зошити)

        Reading. Ex. 2 p.129. Читання тексту.

Читання проводиться ланцюжком.

  • Comprehension check. Етап перевірки розуміння тексту.

1. What planet do we live on?

2. What ocean is the largest?

3. What sea is the largest?

4. How many continents?

Учні читають запитання та відповідають на них. Опитування проводиться усно.

  • Фізкультхвилинка “Five little monkeys”.

Five little monkeys jumping on the bed,

one fell off and bumped its head

Mama called the doctor and the doctor said

No more monkeys jumping on the bed

 

Four little monkeys jumping on the bed

 

Three little monkeys jumping on the bed…

 

Two little monkeys jumping on the bed…

 

One little monkey jumping on the bed…

 

Five little monkeys jumping on the bed

One fell off and bumped its head

Mama called the doctor and the doctor said

Put those monkeys back to bed.

  • True or false..

 Робота із сигнальними картками

1.     The Earth is not round.

2.     There is a lot of water on Earth.

3.     There are lots of forests and fields,

         hills and mountains on Earth.

     4.    There are ten continents.

     5.    The Atlantic ocean is the largest.

     6.    The Black Sea is the largest.

Introduction of the new grammar material. Подання  нового граматичного матеріалу much/many

Можна порахувати                                       Неможна порахувати

+ There are many rivers on Earth.                 + There is much water on Earth.

 

? Are there any rivers on Earth?                   ? Is there any water on Earth?

 

? How many rivers are there on Earth?       ? How much water is there on Earth?

  • Practicing grammar. Практикування у вживанні слів much/many

1) Ex.8 p.131

III THE FINAL PART OF THE LESSON. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  • Homework. Домашнє завдання
  1. вивчити слова,
  2. Ex.7 p. 131(письмово)
    • Summarising. Рефлексія.

 Now let’s sum up. What did we do? You did you best. I’m satisfied with your work.

Your marks… The lesson is over.

 

З досвіду роботи вчителя Підлісної Н.О.

View more presentations or Upload your own.
 
Пошук
Календар
«  Червень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025
Зробити безкоштовний сайт з uCoz